"Sound of Alternative" on pop/punk/rock´i stiilist koosnev üritus. Miks just Sound of Alternative? Kindlasti sellepärast, et just nimelt sellist stiili viljelevatele bändidele ei saa anda kindlat loomingulist stiili ja neid nimetatakse alternatiiviks. Kui kellelegi on jäänud mulje, et sellel üritusel on mõnel bändil ka kohati sellist metal stiili esindatud, siis pole see sugugi sellist stiili. Ka selle stiili omadusi kasutatakse segiläbi ja samuti saab ka seda alternatiiviks nimetada.


"Hardcore Force" on hardcore/metalcore/deathcore/grindcore jne stiilist koosnev üritus. Paljud inimesed arvavad, et kui plakatil on kirjas sõna hardcore, siis on tegemist ainult hardcore stiiliga. Kuid see pole sugugi nii. Hardcore on core stiili üks kokkuvõttev sõna, kindlasti käib selle alla ka metalcore, deathcore jne. Hardcore stiili juurde käivad ka sellised märksõnad nagu : hardcore dancing - on tantsustiil, kus on omamoodi stiil mosh´imisest ja üksteise n.ö. tõukamisest; hardcore punk - on kiirem ja võimsam stiil tavalisest punk/rock stiilist. Ja neid hardcore´i alla kuuluvaid stiile on veel enamgi.


"Vaba üritus" on täiesti erineva muusikastiiliga üritus. Sellel üritusel võib kuulda bände stiiliga punk, metal, rock jne. Miks just vaba üritus? Aga sellepärast, et inimestele tuua vaheldust ühes kindlas ürituses!